Shotgun Free

Shotgun Free dla iPhone

Strzelba jak w amerykańskim filmie

Shotgun Free to symulator strzelby. I to nie byle jakiej! Wielkiego amerykańskiego shotguna.Każdy, kto ogląda amerykańskie filmy widział nie raz działanie shotguna. Strzelba przeładowywana jest ruchomym łożem, tak zwanym pump action, któremu... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Świetne efekty dźwiękowe
  • Dobra zabawa

Wady

  • Może szybko się znudzić

Dobry
7

Shotgun Free to symulator strzelby. I to nie byle jakiej! Wielkiego amerykańskiego shotguna.

Każdy, kto ogląda amerykańskie filmy widział nie raz działanie shotguna. Strzelba przeładowywana jest ruchomym łożem, tak zwanym pump action, któremu towarzyszy charakterystyczny odgłos. Na jego dźwięk cierpnie skóra na karku. Shotgun Free służy do tego aby usłyszeć ten dźwięk i poczuć emocje przeładowywania strzelby jednym płynnym ruchem.

Dzięki akcelerometrowi ładujemy naszego shotguna ustawiając iPhone pionowo i potrząsając komórką w górę i dół. Następnie celujemy przekręcając iPhone do pozycji poziomej i unosimy go gwałtownie do góry symulując odrzut po wystrzale. Shotgun właśnie wtedy wystrzela.

Shotgun Free idealnie nadaje się aby spłatać komuś figla, ale nie wyrządzić krzywdy. Przyda się również aby pokazać działanie akcelerometru.

Najczęściej pobierane Gry na iphone

Shotgun Free

Download

Shotgun Free 1.9

Opinie użytkowników o Shotgun Free

Sponsorowany×